• عضویت
صفحه اصلی  //  خدمات طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

 وب سایت

 امروزه اینترنت عضو جدایی ناپذیر زندگی انسان ها شده است به طوری که اکثر انسان ها روزانه ساعات بیشماری را در این دنیای مجازی میگذرانند و به دنبال مقالات و کتابها و تکنولوژی های جدید و تصاویر و ویدئو ها و فرصت های شغلی و...می گردند.وب سایتی که بتوانند این اطلاعات را بتواند به راحتی و به شیوه جذاب در اختیار کاربران قرار داده و ارتباط دوجانبه ای را برای آنان فراهم کند  مسلما از طرفداران زیادی برخوردار خواهد بود. با داشتن یك وب سایت در واقع شما شركت و محصولات و خدمات خود را برای استفاده از فرصتهای بیشمار آماده می كنید.

 داشتن یک وب سایت باعث می شود که ارتباط با شرکت شما محدود به زمان و مکان نباشد و شما با کاربران خود هر لحظه در ارتباط باشید. البته باید در نظر داشت که طراحی یک وب سایت صرفا محدود به اطلاع رسانی نمی باشد بلکه برای جذب 33 میلیون کاربر اینترنی ایران باید به ابعاد تجاری و بازاریابی آن نیز توجه کرد.

 شرکت پانا فناور پارسیان علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب سایت و رعایت استانداردهای جهانی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی،برای مرتفع ساختن خواسته و نیازهای مشتریان انجام می دهد.

مدیریت محتوا

وب سایتها بستر مناسبی برای اطلاع رسانی و تبلیغ محصولات و خدمات هستند و بروز رسانی این مطالب باعث بالا رفتن آمار بازدید وب سایت و جذب مخاطبان بیشتر میگردد..امروز با پیشرفت تکنولوژی طراحی و برنامه نویسی وب ورود زبان های برنامه نویسی و اسکرییت نویسی قدرتمند در زمینه وب ،برنامه نویسان با ایجاد سیستم های مدیریتی وب سایت این امکان را به کاربران ساده (بدون نیاز به داشتن طراحی وب ) این امکان را میدهند که بتوانند به سادگی وب سایت خود را در کوتاهترین زمان ممکن بروز رسانی نمایند ولی در زمان های نه چندان دور این عمل یه سادگی امکان پذیر نبود و نیاز به نیروی متخصص و ماهر در این زمینه بود.

 بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

 بهینه سازی سایت باعث می شود که درموتورهای جستجو، سایت ترافیک بیشتری را جذب نماید در نتیجه به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار می گیرد و بیشتر در معرض دید مشتریان که به دنبال جستجوی محصول یا خدمات شما هستند قرار گیرد .


 

وب سایتhttp://www.panaparsian.com/demo/images/stories/fruit/web-design-picpicpicpic.jpg

امروزه اینترنت عضو جدایی ناپذیر زندگی انسان ها شده است به طوری که اکثر انسان ها روزانه ساعات بیشماری را در این دنیای مجازی میگذرانند

و به دنبال مقالات و کتابها و تکنولوژی های جدید و تصاویر و ویدئو ها و فرصت های شغلی و...

می گردند.وب سایتی که بتوانند این اطلاعات را بتواند به راحتی و به شیوه جذاب در اختیار کاربران قرار داده و ارتباط دوجانبه ای را برای آنان فراهم کند  مسلما از طرفداران زیادی برخوردار خواهد بود. با داشتن یك وب سایت درواقع شما شركت و محصولات و خدمات خود را برای استفاده از فرصتهای بیشمار آماده می كنید.

داشتن یک وب سایت باعث می شود که ارتباط با شرکت شما محدود به زمان و مکان نباشیدو شما با کاربران خود هر لحظه در ارتباط باشید. البته باید در نظر داشت که طراحی یک وب سایت صرفا محدود به اطلاع رسانی نمی باشد بلکه برای جذب 33 میلیون کاربر اینترنی ایران باید به ابعاد تجاری و بازاریابی آن نیز توجه کرد.

شرکت پانا فناور پارسیان علاوه بر طراحی وب سایت مشتریان خود بر مبنای آخرین اصول طراحی وب سایت و رعایت استانداردهای جهانی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، مشاوره و هدایت آنها را پس از طراحی،برای مرتفع ساختن خواسته و نیازهای مشتریان انجام می دهد.

مدیریت محتوا

وب سایتها بستر مناسبی برای اطلاع رسانی و تبلیغ محصولات و خدمات هستندو بروز رسانی این مطالب باعث بالا رفتن آمار ،بازدید وب سایت و جذب مخاطبان بیشتر میگردد..امروز با پیشرفت تکنولوژی طراحی و برنامه نویسی وب ورود زبان های برنامه نویسی و اسکرییت نویسن قدرتمند در زمینه وب ،برنامه نویسان با ایجاد سیستم های مدیریتی وب سایت این امکان را به کاربران ساده (بدون نیاز به داشتن طراحی وب ) این امکان را میدهند که بتوانند به سادگی وب سایت خود را در کوتاهترین زمان ممکن بروز رسانی نمایند ولی در زمان های نه چندان دور این عمل یه سادگی امکان پذیر نبود و نیاز به نیروی متخصص و ماهر در این زمینه بود.

 

خواندن 23003 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: امکانات »

نظر دادن

فیلدهای ستار دار * حتماً تکمیل گردد

reverse phone lookup